Koszulka RTCK - RTCK - Koszulki męskie jrZNYMmb

Kod produktu: jrZNYMmb
Dostępność: W magazynie
Cena: zł151.99 zł112.49

Dostępne opcje

* Size:

Ilość:  
Opis

Koszulka RTCK - RTCK - Rób to co kochasz

Koszulka RTCK, inspirowana cytatem z Księgi Przysłów: Spełnione pragnienie jest drzewem życia (Prz 13, 12).

Bazowa koszulka RTCK Styl w wersji dla mężczyzn związana z główną ideą całej firmy, czyli hasłem „Rób to, co kochasz” (RTCK).

Jest to propozycja dla tych, dla których wizja rzeczywistości, w której robią to, co kochają jest bliska sercu i pragną tę ideę wyrażać na co dzień także strojem. To propozycja wsparcia i motywacji dla tych, którzy każdego dnia zmagają się z przeciwnościami losu, walcząc o swoje pasje. Co ważne, to jednocześnie świetnie wykonana, elegancka, a zarazem pełna luzu koszulka, która doskonale podkreśli styl prawdziwego mężczyzny.

O projekcie:

Projekt w założeniu miał być prosty, a zarazem sugestywny, mówiący o pasji. Dynamiczny i pulsujący życiem.

Na wielkich literach RTCK umieszczono zdjęcie widoczne we fragmentach ukazujące skandujący, pełen energii tłum ludzi na koncercie.

Krój koszulki to kontynuacja bardzo dobrze przyjętego modelu z poprzedniej kolekcji newsource, czyli lekko taliowany z bardzo dobrze układającymi się rękawkami odpowiedniej długości.

Do produkcji wykorzystano wysokiej jakości bawełnę o gramaturze 180g/m2, czyli solidnie tkaną, a zarazem nie za grubą, dlatego gwarantuje to wysoki komfort noszenia.

Całość produkcji wykonana w Polsce.

Koszulka RTCK - RTCK - Koszulki męskie jrZNYMmb

Sklep na bazie granitowyogrod.pl © 2020